STRONA OFICJALNA
2019.05.23
Akademie Klasy Ekstra: Gliwice
Fot. 400mm.pl

W środę 22 maja 2019 roku Akademia Klasy Ekstra dotarła do klubu nowego Mistrza Polski – Piasta Gliwice. Na boiskach przy ul. Sokoła pojawiło się wiele młodych piłkarek i piłkarzy z gliwickich szkół i przedszkoli. Piast był kolejnym, dziesiątym już klubem, który odwiedziła Akademia na trasie tegorocznej edycji cyklu. Akademie Klasy Ekstra to imprezy dla najmłodszych dzieci w wieku od 3 do 11 lat, które organizowane są przez Ekstraklasę SA i jej Fundację dzięki wsparciu Ministerstwa Sportu i Turystyki.

Wydarzenie w Gliwicach otwierał Jacek Mazurek - dyrektor akademii Piasta Gliwice. Okazję do zabawy wykorzystały dzieci z pobliskich przedszkoli, które w liczbie ponad 200 pojawiały się na terenie imprezy i czynnie uczestniczyły w piłkarskich rozrywkach.

 

Na uczestników jak co roku czekało wiele atrakcji, ale młodzi zawodnicy przede wszystkim angażowali się w rozgrywki w miniturniejach w kategoriach U-11, U-9 i w Funino. Poczynaniom młodych piłkarzy przyglądała się spora grupa rodziców i trenerów akademii gliwickiego klubu.

 

Wczesnym popołudniem uczestnicy Akademii Klasy Ekstra zakończyli swoje zmagania i otrzymali dyplomy i puchary. Oczywiście nie zabrakło klubowych pamiątkowych zdjęć i upominków.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


News

Hiszpania w natarciu - podsumowanie strzeleckie 2019 (cz. I)

2020.01.08
News

Wydarzenie 20. kolejki: Alergia na "wapno"

2019.12.23
News

Podsumowanie 20. kolejki 2019/2020

2019.12.23
Używamy cookies w celach świadczenia usług, reklamy i statystyk. Korzystanie z witryny oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu. Polityka Prywatności X