STRONA OFICJALNA
2019.05.25
Akademie Klasy Ekstra: Kraków (Cracovia)
Fot. 400mm.pl

W sobotę 25 maja 2019 roku Akademie Klasy Ekstra przeniosły się na boiska treningowe Cracovii przy ul. Wielickiej. To już trzynasty przystanek na trasie czwartej edycji tego przedsięwzięcia - cyklu imprez piłkarskich dla dzieci od lat 3 do 11, które organizowane są przez Ekstraklasę SA i jej Fundację dzięki wsparciu Ministerstwa Sportu i Turystyki.

Kolejny, czwarty raz Akademie zawitały na obiekty Cracovii. Z zaproszenia udziału w zajęciach Akademii skorzystało wiele zaprzyjaźnionych z krakowskim klubem zespołów. Obecni byli m.in. młodzi piłkarze z Makowa Podhalańskiego, Limanowej, Rabki, Gorlic i Brzeska.

 

Dzieci z obecnymi - i  korzystającymi ze słonecznej soboty - rodzicami rozpoczęli zabawę taneczną rozgrzewką, którą przeprowadził prowadzący zajęcia DJ–Karol.

 

Sztab szkoleniowy włączył się w koordynację profesjonalnych treningów, przy użyciu specjalistycznego sprzętu FITLIGHT - trenażera do badania refleksu i koordynacji. Natomiast juniorzy aktywnie zaangażowali się w rozgrywki w miniturniejach w kategoriach U-11, a jeszcze młodsi w U-9 – popularnym „Funino”

 

Uwieńczeniem piłkarskiego dnia była dekoracja i uroczyste wręczenie dyplomów z  pucharami, które mają przypominać młodym piłkarzom i piłkarkom o udziale w Akademii Klasy Ekstra.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


News

Hiszpania w natarciu - podsumowanie strzeleckie 2019 (cz. I)

2020.01.08
News

Wydarzenie 20. kolejki: Alergia na "wapno"

2019.12.23
News

Podsumowanie 20. kolejki 2019/2020

2019.12.23
Używamy cookies w celach świadczenia usług, reklamy i statystyk. Korzystanie z witryny oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu. Polityka Prywatności X