STRONA OFICJALNA
2019.05.14
Akademie Klasy Ekstra: Płock
Autor: AKE Fot. 400mm.pl

W Płocku 13 maja 2019 roku zainaugurowano czwartą edycję cyklu imprez dla najmłodszych pod hasłem „Akademie Klasy Ekstra”, które organizowane są przez Ekstraklasę SA dzięki wsparciu Ministerstwa Sportu i Turystyki.

 

Pierwszy turniej odbył się na boiskach treningowych Wisły Płock i był przeznaczony dla młodych zawodników z Płocka i okolic. Akademię Klasy Ekstra uroczyście otworzył Tomasz Marzec - wiceprezes Wisły. W turnieju wzięło udział 235 dzieci przedziale wiekowym od 3 do 11 lat. Zmagania obserwowała ponad setka rodziców, 12 trenerów i wolontariusze.

 

Turniejowi i młodym zawodnikom bacznie przyglądali się piłkarze pierwszej drużyny Wisły Płock: Ariel Borysiuk, Cezary Stefańczyk i Igor Łasicki wraz z trenerem Leszkiem Ojrzyńskim. Obecni na imprezie Wiślacy wzięli w niej aktywny udział i dali pokaz najwyższych umiejętności podczas pojedynków na stole do TEQBALLA.

 

Najlepsze wrażenie zrobiła na obserwatorach zawodniczka UKS MDK Płock – Lena Sworowska, która została wybrana MVP turnieju.

 

Niska temperatura sprawiła, że rodzice obecni na boiskach treningowych chętnie włączyli się do zabawy razem ze dziećmi. W czasie pokazowego meczu na dmuchanych piłkarzykach reprezentacja dorosłych po zaciętym 15-minutowym meczu wygrała z reprezentacją dzieci 4:2.

 

 

 

 

 

 

 

 


News

Dobre wejście U-21, powrót Duńczyka

2019.09.11
News

Terminarz 12. kolejki 2019/20

2019.09.09
News

Oficjalny quiz Ekstraklasy: zwycięzcy w sierpniu!

2019.09.06
Używamy cookies w celach świadczenia usług, reklamy i statystyk. Korzystanie z witryny oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu. Polityka Prywatności X