STRONA OFICJALNA
2018.05.17
Akademie Klasy Ekstra: Zabrze

Podczas poprzednich edycji Akademii Klasy Ekstra Górnik Zabrze jeszcze grał w I lidze. Dopiero w maju zadebiutował zatem jako gospodarz wydarzenia z tego cyklu. I była to premiera ze wszech miar udana.

Tłumy uczestników Zabrze przywitał prezes Fundacji Górnika Zabrze - Tomasz Młynarczyk oraz dyrektor akademii tego klubu - Łukasz Milik, prywatnie rodzony brat gwiazdy reprezentacji Polski i SSC Napoli - Arkadiusza. Akurat piłkarsko ten zawodnik dojrzewał właśnie w Zabrzu, gdzie trafił jako siedemnastolatek.

 

Wspólną rozgrzewkę z uczestnikami rywalizacji przeprowadzili trenerzy drużyn młodzieżowych Górnika. Na plan pierwszy wybijała się jednak maskotka klubu - Jorguś. Także brał on udział we wspólnych ćwiczeniach. Beniaminek sezonu 2017/2018 pokazał dzięki temu, że nie tylko potrafi pokazać z dobrej strony w lidze, ale też zorganizować przedsięwzięcie dla młodych adeptów futbolu.

 

 

fot. 400mm.pl

 

 


News

Obrońcy tytułu zgłosili kadrę

2019.07.04
News

Czy wiesz, że... tajemnice letniego okienka

2019.07.01
News

Trener Maja w LOTTO Ekstraklasie: Waldemar Fornalik

2019.06.06
Używamy cookies w celach świadczenia usług, reklamy i statystyk. Korzystanie z witryny oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu. Polityka Prywatności X