STRONA OFICJALNA
2016.07.31
Cracovia Kids zaprasza

110 lat działania Cracovii to historia nie tylko wielkich sukcesów, pucharów i Mistrzostw Polski. To także pokolenia ludzi wychowanych w wartościach fair play, z poszanowaniem dla przeciwnika i z najlepszymi cechami sportowca: pracowitości, ambicji i dyscypliny. Nawiązując do wspaniałej tradycji szkolenia młodzieży, Pasy zachęcają wszystkich chłopców i dziewczynki w wieku od 3 do 7 lat, a także ich rodziców, do udziału w projekcie Cracovia Kids!

Czym jest Cracovia Kids?
- Unikalne zajęcia rekreacyjno-sportowe dla wszystkich dzieci w wieku 3-7 lat
- Prowadzone przez profesjonalnych trenerów, pod opieką pedagoga
- Zajęcia na kilku obiektach w całym województwie małopolskim
- dla każdego uczestnika komplet oryginalnych strojów meczowych pierwszej drużyny Cracovii
- unikalne i indywidualne podejście do dzieci - maksymalnie 15-osobowe grupy
- Szansa na zrobienie pierwszego kroku w wielkiej przygodzie z piłką nożną

Mateusz Wdowiak ambasadorem Cracovia Kids!

- Piłkarskie przedszkola to kapitalny pomysł. Zanim przychodzi zawodowstwo, piłka nożna to przede wszystkim wspaniała zabawa dla każdego dziecka - mówi wychowanek Cracovii, Mateusz Wdowiak. Występujący na co dzień w pierwszej drużynie 20-letni pomocnik sam doskonale wspomina czasy pierwszych piłkarskich występów: - To na boisku człowiek uczy się czym jest przyjaźń, pomoc drugiej osobie, czy szacunek. Każdy wie, że te wartości w życiu są bardzo ważne - dodaje Wdowiak, zapraszając do udziału w Cracovia Kids!

Robert Kasperczyk, dyrektor Cracovia Kids:
-To unikalny na polską skalę projekt rozwoju sportowego dla najmłodszych. Wzorem najlepszych klubów świata, zapraszamy dzieci i ich rodziców do wspaniałej sportowej zabawy w naszych pasiastych przedszkolach! Wychowując w duchu fair play,najważniejszej zasady sportu, poprzez ruch fizyczny chcemy budować zdrowe nawyki wśród najmłodszych. To, w połączeniu z indywidualnym podejściem, szansa na wspaniałą przygodę z piłką. A kto wie? - być może okazja, by wśród zdolnej młodzieży znaleźć prawdziwy piłkarski talent.

CRACOVIA KIDS: RUSZYŁY ZAPISY

Źródło i foto: cracovia.pl


News

Po trójce. Stalowy Piątek

2017.08.18

News

Pierwszy dublet, druga wygrana

2017.08.18

News

Skrzyżowane drogi

2017.08.18

News

Terminarz 10. kolejki LOTTO Ekstraklasy

2017.08.18

News

Dwie niepokonane... przed 6. kolejką

2017.08.18

News

Pierwszy stopień wtajemniczenia

2017.08.17
News

Sędziowie 6. kolejki

2017.08.17
News

Wszystkie gole 5. kolejki

2017.08.17
Używamy cookies w celach świadczenia usług, reklamy i statystyk. Korzystanie z witryny oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu. Polityka Prywatności X