STRONA OFICJALNA
2017.09.20
Ekstra Talent: Kielecki rekord

Korona Kielce liderem cyklu. W dniu 19 września o godz. 10.00 na sztucznym boisku przy stadionie w turnieju U-12 Ekstra Talent wystartowało szesnaście zespołów reprezentujących kieleckie szkoły. 

Ponad 200 zawodników i zawodniczek brało tez udział w testach. O godzinie 12.00 do testów przystąpiło dodatkowe 200 dzieci ze szkół sportowych co daje Kielcom pozycję lidera pod względem największej frekwencji tegorocznej edycji Ekstra Talentu. 

 

W Koronie Kielce dzięki staraniom Prezesa Akademii Korony Roberta Stachury udaje się zachęcać dzieci do piłki nożnej. Pierwszym gościem był kapitan drużyny występującej w Ekstraklasie - Bartosz Rymaniak, który przybył na naszą imprezę z „Fifim” czyli dwuletnim synkiem, który od razu polubił Scyzia, maskotkę Korony i brał aktywny udział w naszym Ekstra Talencie. Ponad 400 dzieciaków odebrało medale, dyplomy i puchary wręczane przez piłkarzy pierwszego zespołu i trenerów: Zlatana Alomerovicia, Krystiana Misia, Bartosza Rymaniaka, Angelosa Argyrisa, Nabila Aankoura, Jakuba Żubrowskiego, Elię Soriano, trenera Gino Lettieriego, jego asystenta Sławomira Grzesika i trenera-koordynatora Marcina Gawrona.

 

  

 

 

 

 

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

fot. 400mm.pl


News

Pauzujący i zagrożeni 2018/19

2018.10.18
News

Porażka w doliczonym czasie gry

2018.10.14
News

Trener Września w LOTTO Ekstraklasie - Waldemar Fornalik

2018.10.12
Używamy cookies w celach świadczenia usług, reklamy i statystyk. Korzystanie z witryny oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu. Polityka Prywatności X