STRONA OFICJALNA
2017.09.30
Ekstra Talent: Lech na finał
TAGI: Lech Poznań / Poznań / Ekstra Talent / Wronki /

Na obiektach Akademii Lecha Poznań we Wronkach odbył się ostatni etap programu Ekstra Talent. Brały w nim udział między innymi oddziały LPFA - Lech Poznań Football Academy - szkółki piłkarskiej Kolejorza. Zwycięstwo przypadło w udziale jednak komu innemu.

W turnieju U-12 wygrała wszak Szkoła Futbolu z Lubonia. W finale zdeklasowała zespół Błękitnych Wronki 6:0. Poczynania zawodników na boiskach obserwowali; dyrektorzy Akademii Rafała Ulatowskiego i Tomasz Rząsa. W notesach znalazło się kilka nazwisk wyróżniających się piłkarzy z tego turnieju.

Rafał Ulatowski stwierdził, że widzi dużą potrzebę rozwijania tego projektu, ponieważ jest to bardzo dobry element selekcji zawodników do akademii. Gościem Ekstra Talentu był również selekcjoner reprezentacji Polski w piłce nożnej w latach 2003-2006 - Paweł Janas, któremu projekt Ekstra Talent również przypadł do gustu.
 
Zmagania we Wronkach oficjalnie zakończyły cykl Ekstra Talent 2017.

 


News

Wisła K. 2:2 Jagiellonia: Dwie połowy, dwa oblicza

2018.12.08
News

Na szczycie i na dole. Dzień zwycięzców... 18. kolejka (niedziela)

2018.12.08
News

Korona 2:2 Wisła P.: Gruzin zapewnił remis

2018.12.08
Używamy cookies w celach świadczenia usług, reklamy i statystyk. Korzystanie z witryny oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu. Polityka Prywatności X