STRONA OFICJALNA
2017.09.30
Ekstra Talent: Lech na finał
TAGI: Lech Poznań / Poznań / Ekstra Talent / Wronki /

Na obiektach Akademii Lecha Poznań we Wronkach odbył się ostatni etap programu Ekstra Talent. Brały w nim udział między innymi oddziały LPFA - Lech Poznań Football Academy - szkółki piłkarskiej Kolejorza. Zwycięstwo przypadło w udziale jednak komu innemu.

W turnieju U-12 wygrała wszak Szkoła Futbolu z Lubonia. W finale zdeklasowała zespół Błękitnych Wronki 6:0. Poczynania zawodników na boiskach obserwowali; dyrektorzy Akademii Rafała Ulatowskiego i Tomasz Rząsa. W notesach znalazło się kilka nazwisk wyróżniających się piłkarzy z tego turnieju.

Rafał Ulatowski stwierdził, że widzi dużą potrzebę rozwijania tego projektu, ponieważ jest to bardzo dobry element selekcji zawodników do akademii. Gościem Ekstra Talentu był również selekcjoner reprezentacji Polski w piłce nożnej w latach 2003-2006 - Paweł Janas, któremu projekt Ekstra Talent również przypadł do gustu.
 
Zmagania we Wronkach oficjalnie zakończyły cykl Ekstra Talent 2017.

 


News

Legia 1:0 Lech: Klasyk dla mistrza

2018.09.16
News

Pogoń 1:1 Korona: Bez przełamania w Szczecinie

2018.09.16
News

Walka o przełamanie i ligowy klasyk - niedziela 8. kolejki

2018.09.16
Używamy cookies w celach świadczenia usług, reklamy i statystyk. Korzystanie z witryny oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu. Polityka Prywatności X