STRONA OFICJALNA
2017.09.28
Ekstra Talent: Wrocławskie bicie rekordów
TAGI: Śląsk Wrocław / Ekstra Talent / Wrocław /

Ośrodek Piłkarski Oławka gościł w środę 27 września uczestników Ekstra Talent oraz zawodników I zespołu Śląska Wrocław. W rywalizacji na boiskach w turnieju U-12 bezkonkurencyjnym zespołem okazali się przedstawiciele gospodarzy - Śląsk Wrocław 2006. Podczas zmagań piłkarze tego zespołu strzelili 35 i stracili tylko 3 gole

Śląsk Wrocław pobił też rekord w beep teście przebiegając jako zespół w całości 77 odcinków, co jest najlepszym wynikiem w dwuletniej historii Ekstra Talentu. Indywidualnie zawodnik tej drużyny, Remigiusz Waszczyński, osiągnął wybitny wynik 110 w beep teście i 76,32 sekund w zwisie na drążku.

 

Kacper Skóra z zespołu Forza Wrocław ustanowił natomiast najlepszy rezultat w biegu wahadłowym wynikiem 16,26 sekund. Goście turnieju - Jan Urban, Michał Chrapek, Mariusz Pawelec, Dominik Budzyński i Igurs Tarasovs - byli pod wrażeniem możliwości młodych zawodników.

 

 

Turniej zakończyła piękna ceremonia, podczas której trener Jan Urban i zawodnicy pierwszej drużyny nagrodzili najlepszych zawodników. Nie zabrakło tez czasu na autografy i wspólne zdjęcia.

 

fot. 400mm.pl


News

Pierwsze starcie sezonu

2018.07.13
News

#ESAwPucharach: Zaliczka przywieziona

2018.07.11
News

W drodze do grupy

2018.07.10
Używamy cookies w celach świadczenia usług, reklamy i statystyk. Korzystanie z witryny oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu. Polityka Prywatności X