STRONA OFICJALNA
2017.09.29
Ekstra Talent: XV odcinek w Lubinie

Na nowoczesnych obiektach Akademii Piłkarskiej KGHM Zagłębie Lubin stawiło się szesnaście drużyn z regionu dolnośląskiego oraz klub partnerski Zawisza Bydgoszcz. Wszystkie one rywalizowały podczas turnieju Ekstra Talent.

Tutaj rok temu został ustanowiony rekord w beep teście (122 etapy), którego do tej pory nikomu nie udało się pobić. Młodzi zawodnicy z nadzieją na kolejne wiekopomne osiągnięcia ruszyli do rywalizacji. Sztuka ta udała się Karolowi Wiorkowi. Zawodnik Amico Lubin w zwisie na drążku osiągnął rewelacyjny czas 1 min 29,42 sek. 

 

Turniej U-12 Ekstra Talent wygrał Zawisza Bydgoszcz, pomimo tego, że ze swojego macierzystego miasta drużyna musiała ruszyć już o 5.00 rano, aby na czas dojechać do Lubina. Bydgoszczanie w drodze do finału jako jedyna drużyna nie stracili żadnej bramki.

 

Najlepszych udekorowali miedzy innymi: Prezes Fundacji Ekstraklasy Jacek Bednarz, dyrektor sportowy Zagłębia Lubin Dariusz Motała oraz dyrektor Akademii Krzysztof Paluszek. Trenerzy i zawodnicy liczą, że w przyszłym roku uda się zrealizować finał centralny Ekstra Talent.

 

 

fot. 400mm.pl


News

Pauzujący i zagrożeni 2018/19

2018.10.18
News

Porażka w doliczonym czasie gry

2018.10.14
News

Trener Września w LOTTO Ekstraklasie - Waldemar Fornalik

2018.10.12
Używamy cookies w celach świadczenia usług, reklamy i statystyk. Korzystanie z witryny oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu. Polityka Prywatności X