STRONA OFICJALNA
2019.01.11
Gramy z WOŚP – do zdobycia wejściówki na Galę Ekstraklasy!
TAGI: Ekstraklasa / Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy / WOŚP /

Najwyższa polska liga piłkarska włącza się w tegoroczną zbiórkę Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Weź udział w licytacji wyjątkowych wejściówek na kończącą sezon Galę Ekstraklasy wraz z piłkarskimi gadżetami!

Ekstraklasa zaprasza do wsparcia zbiórki pieniędzy w ramach 27. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Pod hasłem „POMAGANIE JEST DZIECINNIE PROSTE” zbierane są środki na zakup sprzętu dla specjalistycznych szpitali dziecięcych.

Na licytację Ekstraklasa S.A. przeznaczyła dwa wyjątkowe pakiety, których nie da się zdobyć w żaden inny sposób – w skład każdego z nich wchodzi podwójna wejściówka na majową Galę Ekstraklasy. To wyjątkowa impreza, podczas której na koniec sezonu wręczane są nagrody dla najlepszych piłkarzy oraz trenera rozgrywek.

Osoby, które wylicytują wejściówki, będą mogły wciąć udział w afterparty, w którym po zakończeniu części oficjalnej biorą udział najważniejsi ludzie związani z polską piłką. Po uroczystości, czekać będzie nocleg dla dwóch osób w hotelu Double Tree by Hilton. Do każdego z pakietów dołączone będą także wyjątkowe gadżety – oficjalna piłka LOTTO Ekstraklasy z autografem wybranego piłkarza ligi oraz koszulka wybranego klubu z autografami jego piłkarzy.Linki do aukcji:

Wejście na Galę Ekstraklasy i piłka z autografem >>

Wejście na Galę Ekstraklasy i koszulka z autografami >>


News

Trener Maja w LOTTO Ekstraklasie: Waldemar Fornalik

2019.06.06

News

Ligowcy w grze o EURO 2020

2019.06.06

News

Rozpoczęto prace nad centrum treningowym Cracovii w Rącznej

2019.05.31

News

Akademie Klasy Ekstra: Kraków (Cracovia)

2019.05.25

News

#BliżejGry: Zwycięzcy konkursu dla najbardziej aktywnych

2019.05.24

News

Akademie Klasy Ekstra: Sosnowiec

2019.05.24
News

MŚ U-20: Zaczynamy polski mundial!

2019.05.23
News

Akademie Klasy Ekstra: Gliwice

2019.05.23
Używamy cookies w celach świadczenia usług, reklamy i statystyk. Korzystanie z witryny oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu. Polityka Prywatności X