2017.09.23
Korona znów niegościnna
TAGI: skróty / WisłaKraków / KoronaKielce /
Autor: MP Fot. 400mm

Ostatni sobotni mecz to spotkanie w Kielcach, gdzie miejscowa Korona podejmowała krakowską Wisłę. W konfrontacjach między tymi drużyni gospodarze nie zwykli przegrywać i tak też było tym razem. Kielczanie pokonali Białą Gwiazdę 2:1.

W pierwszej połowie to gospodarze przeważali i tworzyli więcej zagrożenia pod bramką gości. Jednak na prowadzenie wyszła Wisła po 8. trafieniu w tym sezonie Carlitosa. Krakowanie nie cieszyli się jednak długo przewagą, bo już po sześciu minutach wyrównał Maciej Górski. Po zmianie stron obraz gry nadal nie uległ zmianie i to Korona była stroną tworzącą większe zagrożenie. W 56. minucie bramkę na wage trzech punktów dla gospodarzy strzelił Goran Cvijanović. Obie drużyny miały jeszcze sytuacje do zmiany rezultatu, ale żaden ze strzałów nie znalazł drogi do bramki.