2017.08.11
Legia lepsza od Piasta
TAGI: Skrót / Bramki / 5.kolejka / legia / piast /
Autor: MP Fot. 400mm

W pierwszym spotkaniu 5. kolejki sezonu 2017/2018 LOTTO Ekstraklasy, Legia Warszawa podejmowała Piasta Gliwice. Pierwsza połowa zakończyła się prowadzeniem drużyny stołecznej 1:0 (Nagy). Po przerwie byliśmy świadkami świetnego widowiska. Po bramkach Krzysztofa Mączyńskiego (debiutancki gol dla Legii) oraz Guilherme, gospodarze prowadzili już 3:0. Honorowe trafienie dla zespołu z Gliwic zanotował Papadopulos. Był to 12. mecz z rzędu ze strzelonym golem Piasta. Warty odnotowania jest fakt, że Michał Pazdan w jednej z akcji wcielił się w rolę bramkarza i popisał się interwencją, która będzie poważnym kandydatem do tytułu interwencji sezonu.

Legia Warszawa 3:1 Piast Gliwice

Górnik - Korona: Szaleństwo w Zabrzu