2017.10.21
Sandecja - Cracovia: remis w Niecieczy
TAGI: cracovia / skróty / SandecjaNowySącz /
Autor: MP Fot. 400mm

W sobotnie popołudnie Sandecja Nowy Sącz podejmowała w Niecieczy Cracovię. Mecz zakończył się remisem 1:1. Gospodarze doprowadzili do wyrównania w tym spotkaniu, grając w osłabieniu.

Pierwsza połowa to zdecydowane ataki gospodarzy i prowadzenie gości. Jedyną bramkę w tej części spotkania zdobył Michał Helik w 9. minucie spotkania. Po zmianie stron spotkanie się wyrównało i to Cracovia zaczęła tworzyć większe zagrożenie pod bramką Sandecji. Przełomowym momentem spotkania wydawała się sytuacja z 75. minuty, kiedy to Grzegorz Baran otrzymał drugą żółtą kartkę i musiał opuścić boisko. Tymczasem grająca w osłabieniu Sandecja, doprowadziła do wyrównania, po golu Filipa Piszczka w 86. minucie.