2017.08.25
Śląsk z drugim zwycięstwem
TAGI: cracovia / Śląsk Wrocław / skróty / Bramki /
Autor: MP Fot. 400mm

We Wrocławiu gospodarze pokonali Cracovię 2:1. Przed spotkaniem obie drużyny notowały w tym sezonie po jednym wygranym meczu. Był to czwarty mecz z rzędu, w którym Śląsk Wrocław występując w roli gospodarza, strzelił „Pasom” 2 gole.

W pierwszej połowie obejrzeliśmy dwie bramki, po jednej dla każdej z drużyn. Śląsk objął prowadzenie po strzale głową Piecha. Do wyrównania doprowadził Wdowiak. Po zmianie stron kibice byli świadkami, podobnie jak w pierwszych 45.minutach, bardzo wyrównanego widowiska. Oba zespoły miały swoje szanse na strzelenie bramki. Wyróżniającym się zawodnikiem w szeregach Cracovii był bramkarz Sandomierski, który w kilku sytuacjach ratował swój zespół z opresji. Zwycięskiego gola dla Śląska w końcówce spotkania strzelił Pich, pewnie wykorzystując rzut karny.