2021.05.03
Cracovia 1:0 Górnik - Skuteczny początek

W ramach 28. kolejki Cracovia pokonała u siebie Górnik 1:0. Gola na wagę zwycięstwa w 3. minucie zdobył Hanca.

Już w 3. minucie gospodarze wyszli na prowadzenie. Hanca wykończył kontratak Cracovii i strzałem pod poprzeczkę otworzył wynik spotkania. W pierwszej odsłonie przeważali podopieczni Michała Probierza, lecz do szatni schodzili tylko z jednobramkowym prowadzeniem.

Druga połowa była bardziej wyrównana. W przerwie z powodu urazu Karol Niemczycki zastąpił Lukasa Hrosso. Jesus Jimenez mógł doprowadzić do wyrównania, ale w sytuacji sam na sam przegrał z młodzieżowcem Cracovii.

CRACOVIA 1:0 GÓRNIK ZABRZE