2020.09.12
Cracovia 1:1 Stal - Emocje do ostatnich sekund

W 3. kolejce 2020/21 Cracovia podzieliła się zdobyczą ze Stalą. W Krakowie padł remis 1:1, mimo że to beniaminek prowadził po golu rezerwowego Pawła Tomczyka. W doliczonym czasie punkt gospodarzom uratował Dawid Szymonowicz.

Od początku dominowali podopieczni Michała Probierza, jednak pierwszym potężnym strzałem popisał się Krystian Getinger. Świetnie między słupkami Cracovii spisał się Karol Niemczycki. Gospodarze oddawali dużo strzałów, ale wiele z nich było niecelnych. Pod koniec pierwszej połowy po zespołowej akcji uderzał Thiago, lecz kapitalną interwencją popisał się Rafał Strączek.

W drugiej odsłonie inicjatywę przejęła Stal, co dopiero zaowocowało w 83. minucie. Najpierw Domański uderzył w słupek, a bezbłędną dobitką popisał się rezerwowy Paweł Tomczyk. W doliczonym czasie niespodziewanie do wyrównania doprowadził Dawid Szymonowicz i obie drużyny podzieliły się punktami.