STRONA OFICJALNA
2020.11.20
KFC i Media Expert znów zagrają w Ekstraklasa Games

KFC i Media Expert trzeci rok z rzędu będą oficjalnymi partnerami rozgrywek Ekstraklasa Games. To największy turniej esportowy w grze EA Sports FIFA w Polsce. Najbliższa edycja rozpocznie się w grudniu i będzie transmitowana na antenach TVP Sport.

- To dla naszego projektu ogromna nobilitacja, że dwie silne marki, które wystartowały z nami w pierwszym pionierskim turnieju Ekstraklasa Games, nadal będą kontynuowały współpracę przy kolejnych edycjach. Potwierdza to wysoką rangę naszego turnieju, w którym dodatkowe formy promocji tworzą unikatowe możliwości kontaktu z fanami esportu, społecznością graczy FIFA21 i kibicami piłki nożnej, co bezpośrednio pozwala nabudowanie ciekawych i efektywnych interakcji. W najbliższej edycji turnieju będziemy mieli szansę znacząco zwiększyć zasięgi i dotrzeć do jeszcze szerszego grona fanów, na co pozwala współpraca z TVP Sport, która na swoich antenach będzie transmitować rozgrywki Ekstraklasa Games. Sam turniej zyska też nową formułę, czekają nas więc jeszcze większe emocje i wiele niespodzianek - mówi Marcin Mikucki, Dyrektor Komunikacji, Marketingu i Sprzedaży w Ekstraklasie S.A.

Ekstraklasa organizuje turnieje esportowe Ekstraklasa Games od 2019 r. Tym samym znajduje się w elitarnym gronie lig partnerskich EA Sports na licencji Official League Qualifier obok takich lig jak La Liga, Bundesliga czy Premier League. Od początku rozgrywki esportowe Ekstraklasy cieszą się dużą popularnością zarówno wśród amatorów, jak i profesjonalnych graczy. W obu poprzednich edycjach zanotowano ponad 35 tysięcy rejestracji do turniejów kwalifikacyjnych online. Prestiż turnieju podkreślają też możliwości promocji zawodników. W najbliższym sezonie zwycięzcy Ekstraklasa Games na obu konsolach jako najlepsi gracze w Polsce - po razy pierwszy w historii - zyskają bezpośredni awans do Playoffs Global Series w FIFA 21, gdzie będą walczyć o tytuł Mistrza Świata w FIFA 21.

- Z satysfakcją obserwujemy, jak rozwija się ten projekt organizacyjnie i jak duży entuzjazm wzbudza co roku wśród sympatyków esportu. Od lat konsekwentnie angażujemy się we wspieranie społeczności fanów serii FIFA i nasz udział w tym przedsięwzięciu jest tego najlepszym dowodem. Wierzę, że doświadczenia wynikające z dotychczasowej współpracy z Ekstraklasą S.A. i wszystkimi Partnerami, przełożą się na sukces kolejnej edycji Ekstraklasa Games, a fanom wirtualnej rozrywki zapewnią potężną dawkę rywalizacji i sportowych emocji - mówi Michał Mystkowski, rzecznik prasowy Media Expert.

Media Expert i KFC to lojalni Partnerzy Ekstraklasa Games, którzy są szeroko obecni w komunikacji Ekstraklasa Games, tak na etapie turniejów online dla graczów-amatorów jak i podczas transmisji z decydujących etapów rywalizacji. W ramach nadchodzącego sezonu Ekstraklasa Games sponsorzy będą aktywowani podczas aż 36 turniejów online i rekordowych aż 39 transmisji z meczów FIFA, z czego aż 20 będzie transmisjami pokazywanymi w TV na TVP Sport, na kanale nowego strategicznego partnera medialnego Ekstraklasa Games.

- Partnerstwo przy rozgrywkach Ekstraklasa Games to dla KFC nie tylko ważny element strategii komunikacyjnej, ale przede wszystkim wyraźne podkreślenie obecności marki w sferze polskiego gamingu. Ogromnie cieszę się, że nasza współpraca przy największym turnieju esportowym w grze FIFA w Polsce będzie kontynuowana i jestem przekonany, że same rozgrywki przyniosą w tym roku jeszcze więcej emocji i sportowej rywalizacji – powiedział Szymon Dychaj, Buzz & Appreciation Manager AmRest.

 

Wszystko o turnieju - na EkstraklasaGames.org >>

 


News

Oficjalny Quiz Ekstraklasy: zwycięzcy w kwietniu!

2021.05.05

News

Stal Mielec organizuje #EkstraPomoc dla Bartusia

2021.05.04

News

Podsumowanie 28. kolejki 2020/2021

2021.05.04

News

28. kolejka w obiektywie

2021.05.04

News

Mistrzowski klasyk... 28. kolejka 2020/2021 (sobota)

2021.04.30

News

Jeszcze trochę walki

2021.04.30
News

Jagiellonia 0:0 Raków - Remis rozstrzygający mistrzostwo

2021.04.28
News

Sedziowie 28. kolejki

2021.04.28
Używamy cookies w celach świadczenia usług, reklamy i statystyk. Korzystanie z witryny oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu. Polityka Prywatności X