2021.05.03
Piast 2:0 Podbeskidzie - Kunszt Świerczoka

W ramach 28. kolejki sezonu 2020/21 Piast pokonał u siebie Podbeskidzie 2:0. Dubletem popisał się niezastąpiony Jakub Świerczok.

W pierwszej połowie lepiej prezentował się Piast, lecz do szatni schodzili do jednobramkowym prowadzeniem dopiero po golu z 44. minuty. Jakub Świerczok oddał precyzyjny strzał z ostrego kąta i piłka wpadła do siatki.

Tuż po zmianie stron wyrównania szukali Górale, jednak nieskutecznie. Kilka chwil później wynik podwyższył niezastąpiony napastnik Piasta. W końcówce szansy na gola honorowego nie wykorzystali goście – znakomicie w bramce spisał się się Plach.

PIAST GLIWICE 2:0 PODBESKIDZIE BIELSKO-BIAŁA