STRONA OFICJALNA
2020.02.02
Sparingi zimowe 2020
Fot. 400mm.pl

 

Tradycyjnie przełom stycznia i lutego to dla klubów najwyższej polskiej ligi czas intensywnych przygotowań. Jednym ze stałych elementów tego okresu są mecze towarzyskie, rozgrywane dla sprawdzenia formy i przetestowania nowych wariantów.

Poniżej zbiorcze zestawienie sparingów rozegranych przez kluby PKO Bank Polski Ekstraklasy w czasie przerwy zimowej (23 grudnia - 6 lutego). Ostatnia aktualizacja: 3 lutego.

 

 

ARKA GDYNIA

 

DATA PRZECIWNIK WYNIK STRZELCY
21.01. Sumqyit FK (I liga) 0:1 -
26.01. Crvena zvezda (Serbia) 2:3 Damian Zbozień, Fabian Serrarens
28.01. FK Struga (Macedonia Północna) 2:0 Marcus Vinicius (k.), Jakub Wilczyński
31.01. Łokomotiw Płowdiw (Bułgaria) 1:4 Michał Nalepa

 

 

CRACOVIA

 

DATA PRZECIWNIK WYNIK STRZELCY
17.01. Podbeskidzie Bielsko-Biała (I liga) 2:3 Sergiu Hanca, Filip Piszczek
22.01. Partizan Belgrad (Serbia) 1:1 Tomas Vestenicky (k.)
25.01. TSV Hartberg (Austria) 3:2 Ołeksij Dytiatjew, Sergiu Hanca, Mateusz Wdowiak
29.01. PFK Soczi (Rosja) 0:0 -
01.02. MFK Ružomberok 1:2 Thiago

 

 

GÓRNIK ZABRZE

 

DATA PRZECIWNIK WYNIK STRZELCY
11.01. Banik Ostrawa (Czechy) 2:1 Adam Ryczkowski, Michał Koj
18.01. Diósgyőri VTK (Węgry) 1:1 Łukasz Wolsztyński
18.01. Diósgyőri VTK (Węgry) 1:2 Boris Sekulić
22.01. AS Trenczyn (Słowacja) 3:1 Igor Angulo (k.), Kamil Zapolnik (2x k.)
25.01. FK Csíkszereda (Rumunia) 4:1 Juan Bauzá, Wojciech Kobylarczyk, Michał Rostkowski (k), Adrian Gryszkiewicz
25.01. FK Teplice (Czechy) 2:0 Jesús Jiménez (2x)
01.02. FC Salzburg (Austria) 0:3 -

 

 

JAGIELLONIA BIAŁYSTOK

 

DATA PRZECIWNIK WYNIK STRZELCY
21.01. KF Balkani (Kosowo) 3:3 Bartosz Bida, Martin Pospisil (k.), Martin Kostal 
24.01. Viitorul Constanța (Rumunia) 1:0 Jesus Imaz
27.01. Dnipro Dnipropietrowsk (Ukraina) 1:0 Martin Pospisil (k.)
30.01. Wolfsberger AC 2:3 Bartosz Bida, Karol Struski

 

 

KORONA KIELCE

 

DATA PRZECIWNIK WYNIK STRZELCY
15.01. KF Tirana (Albania) 2:1 Erik Pacinda, Uros Djuranović
18.01 Sepsi OSK Sfântu Gheorghe (Rumunia) 0:1 -
22.01 Olimpik Donieck (Ukraina) 0:2 -
25.01. Səbail FK (Azerbejdżan) 0:1 -
25.01. Arsienał Tuła (Rosja) 1:1 Bojan Čečarić 
01.02. Radomiak Radom (I liga) 3:5 Marcin Cebula, Bojan Čečarić, Ognjen Gnjatić

 

 

LECH POZNAŃ

 

DATA PRZECIWNIK WYNIK STRZELCY
22.01. Astra Giurgiu (Rumunia) 0:0
25.01. Szachtar Donieck (Ukraina) 0:1 -
28.01. NK Maribor (Słowenia) 3:0 Pedro Tiba, Lubomir Satka, Christian Gytkjaer (k.)

 


  

LECHIA GDAŃSK

 

DATA PRZECIWNIK WYNIK STRZELCY
16.01. Chojniczanka Chojnice (I liga) 2:3 Flavio Paixao, Jaroslav Mihalik
20.01. SpVgg Greuther Furth (Niemcy) 3:0 Lukas Haraslin, Flavio Paixao, Maciej Gajos (k.)
24.01. Beroje Stara Zagora (Bułgaria) 1:0 Flavio Paixao
28.01. Dinamo Moskwa (Rosja) 2:0 Lukas Haraslin, Kristers Tobers
31.01. ŠKF Sereď (Słowacja) 2:1 Kristers Tobers, Flavio Paixao

 

 

LEGIA WARSZAWA

 

DATA PRZECIWNIK WYNIK STRZELCY
16.01. FC Botosani (Rumunia) 2:1 Jose Kante (2)
19.01. Dynamo Kijów (Ukraina) 1:1 Domagoj Antolić
22.01. Nyiregyhaza Spartacus FC (Węgry) 3:1 Mateusz Wieteska (3)
22.01. FK Vozdovac (Serbia) 1:0 Mateusz Cholewiak
26.01. Kajrat Ałmaty (Kazachstan) 0:1 -
26.01. Kajrat Ałmaty (Kazachstan) 2:0 Domagoj Antolić(k), André Martins(k)
02.02. Legia II Warszawa (III liga) 2:1 Ivan Obradović (s.), Mateusz Wieteska (k.)
02.02. Wisła Płock 1:1 Jose Kante


  

ŁKS ŁÓDŹ

 

DATA PRZECIWNIK WYNIK STRZELCY
15.01. Neftci PFK (Azerbejdżan) 4:0 Samu Corral (2), Przemysław Sajdak, Łukasz Sekulski
19.01. Astra Giurgiu (Rumunia) 0:2 -
22.01. Zoria Ługańsk (Ukraina) 0:1 -
25.01. Worskła Połtawa (Ukraina) 3:3 Adam Ratajczyk, Maciej Dąbrowski, Pirulo 
28.01. Napredak Krusevac (Serbia) 3:0 Samu Corral, Maciej Wolski, Pirulo
31.01. FK Proleter (Serbia) 4:1 Pirulo, Jakub Wróbel (2), Łukasz Sekulski

 

 

PIAST GLIWICE

 

DATA PRZECIWNIK WYNIK STRZELCY
18.01 GKS 1962 Jastrzębie 2:1 Piotr Parzyszek, Gerard Badia (k.)
22.01 Ludogorec Razgrad 2:0 Uros Korun, Piotr Parzyszek
25.01. Zoria Ługańsk (Ukraina) 0:0 -
29.01. Szachtior Soligorsk (Białoruś) 2:0 Jorge Felix (2)
30.01. NK Celje (Słowenia) 1:2 Gerard Badia

 

 

POGOŃ SZCZECIN

 

DATA PRZECIWNIK WYNIK STRZELCY
11.01. Hertha BSC (Niemcy) 0:1 -
18.01.  Universitatea Craiova (Rumunia) 3:1 Srđan Spiridonović, Soufian Benyamina, Michális Maniás
24.01. SK Sturm Graz (Austria) 2:1 Srđan Spiridonović, Jörg Siebenhandl (s.)
01.02. Warta Poznań (I liga) 3:0 David Stec, Soufian Benyamina, Santeri Hostikka

 

 

RAKÓW CZĘSTOCHOWA

  

DATA PRZECIWNIK WYNIK STRZELCY
19.01. Urał Jekaterynburg (Rosja) 1:3 Jarosław Jach
25.01 FK Čukarički (Serbia) 1:2 Jarosław Jach
28.01 Carsko Seło Sofia (Bułgaria) 1:0 Andrzej Niewulis
30.01 Żalgiris Kowno (Litwa) 2:0 Sebastian Musiolik, Miłosz Szczepański

 

 

ŚLĄSK WROCŁAW

 

DATA PRZECIWNIK WYNIK STRZELCY
16.01. Miedź Legnica (I liga) 2:2 Wojciech Golla, Piotr Samiec-Talar
25.01. FK Ufa (Rosja) 1:0 Piotr Samiec-Talar
28.01. FK Lipawa (Łotwa) 2:0 Robert Pich, Przemysław Płacheta
02.02 FC Hradec Králové (Czechy) 5:1 Erik Exposito (2x), Filip Raicević (2x), Przemysław Płacheta

 

 

WISŁA KRAKÓW

 

DATA PRZECIWNIK WYNIK STRZELCY
18.01. Stal Mielec 1:0 Rafał Boguski
22.01. FK Sileks (Macedonia Północna) 1:1 Chuca
25.01. Dinamo Batumi (Gruzja) 1:1 Hebert
25.01. FK Voždovac (Serbia) 1:0 Aleksander Buksa
30.01. Lokomotiw Moskwa B (Rosja) 3:0 Chuca, Marcin Wasilewski, Paweł Brożek
30.01. Dinamo Tbilisi (Gruzja) 3:2 Aleksander Buksa, Jakub Błaszczykowski, Hebert

 

 

WISŁA PŁOCK

 

DATA PRZECIWNIK WYNIK STRZELCY
18.01. Łudogorec Razgrad (Bułgaria) 0:2 -
22.01. Slovan Bratysława (Słowacja) 0:3 -
25.01. Qarabağ Ağdam (Azerbejdżan) 3:2 Ángel García, Dominik Furman (k), Damian Rasak

 

 

KGHM ZAGŁĘBIE LUBIN

 

DATA PRZECIWNIK WYNIK STRZELCY
20.01. Dynamo Moskwa (Rosja) 1:5 Jakub Tosik (k.)
23.01. Universitatea Craiova (Rumunia) 3:0 Rok Sirk, Filip Starzyński, Patryk Szysz
26.01. Drita Gnjilane (Kosowo) 0:1 -
27.01. MFK Karvina (Czechy) 2:1 Sasa Zuvec, Damjan Bohar
30.01. Beroe Stara Zagora (Bułgaria) 3:0 Patryk Szysz, Filip Starzyński (k.), Damjan Bohar,

News

Terminarz 7. kolejki 2020/21

2020.09.25

News

Górnik i rzeki... 5. kolejka 2020/2021 (piątek)

2020.09.24

News

Sędziowie 5. kolejki

2020.09.24

News

Kibicuj z PKO Kontem Za Zero

2020.09.23

News

4. kolejka w obiektywie

2020.09.23

News

Wydarzenie 4. kolejki 2020/2021: Kompletny Górnik

2020.09.22
News

Olimpiady Specjalne i Ekstraklasa grają razem w ramach Europejskiego Tygodnia Piłki Nożnej

2020.09.22
News

Podsumowanie 4. kolejki 2020/2021

2020.09.22
Używamy cookies w celach świadczenia usług, reklamy i statystyk. Korzystanie z witryny oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu. Polityka Prywatności X