2020.06.27
Wisła P. 2:0 ŁKS - Przełamanie niekorzystnej passy

W ramach 33. kolejki sezonu 2019/20 Wisła Płock pokonała u siebie ŁKS Łódź 2:0. Bramki na wagę zwycięstwa zdobyli Cillian Sheridan oraz Piotr Tomasik.

W sobotnie popołudnie w Płocku zmierzyły się ekipy z najdłuższymi obecnie seriami bez zwycięstwa w lidze. Dodatkowo Nafciarze nie wygrali żadnego domowego meczu w 2020 roku. Na pierwszego gola gospodarze czekali 19 minut. Cillian Sheridan wygrał starcie biegowe ze stoperami ŁKSu i pewnie umieścił piłkę w siatce rywali.

Przed przerwą wynik podwyższył pewnym uderzeniem Piotr Tomasik po znakomitym podaniu. Po zmianie stron ŁKS dążył do zdobycia gola, lecz czujnie między słupkami spisał się Krzysztof Kamiński.