Trwa przerwa w rozgrywkach, wkrótce znów spotkamy się #NaStadionie!
Kameruński napastnik, który w zeszłym sezonie strzelał gole w barwach Legii Warszawa, teraz będzie reprezentować Pogoń Szczecin.
Ekstraklasa podpisała umowę o współpracy z IMG, globalną agencją wyspecjalizowaną w sprzedaży praw mediowych. Amerykański gigant marketingu sportowego będzie wspierać polską ligę w ramach planowanego na ten rok przetargu na krajowe prawa do transmisji rozgrywek od sezonu 2027/28.