Trwa przerwa w rozgrywkach, wkrótce znów spotkamy się #NaStadionie!
Jedna z najlepszych akademii piłkarskich w Europie – szkoląca na co dzień dzieci i młodzież FC Porto – gościć będzie zwycięzców trzeciej edycji turnieju Z Orlika na Stadion. Będzie to nagroda główna dla 120 zwyciężczyń i zwycięzców największego piłkarskiego turnieju dla młodzieży w Polsce. Zgłoszenia drużyn do udziału w turnieju trwają tylko do końca czerwca!
Po zakończeniu pracy w młodzieżowej reprezentacji Polski Adam Majewski wrócił do PKO Bank Polski Ekstraklasy. 52-letni szkoleniowiec podpisał kontrakt z klubem ze swojego rodzinnego miasta - Wisłą Płock.